trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Thessalonikisse 77€

Hetkel leiad imesoodsa hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Thessalonikisse on saadaval vaid 77€ eest ning hea valik soodsaid lennupileteid on saadaval mais-juunis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Thessalonikis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Thessalonikis või mujal Chalkidiki poolsaarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele nädalaks Neos Marmarases väga heade reitingutega hotellis Ariadni Blue Hotel seitsmeks ööks kahele vaid 434€ (217€ inimese kohta) eest. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisianfo ja broneerimine.

LENNUPILETID RIIAST THESSALONIKISSE

Riia - Thessaloniki - Riia 77€

Rannainfo:

Ilusad rannad asuvad Thessalonikist kagus Kavalas ja Halkidiki poolsaarel, mis on üks kaunimatest ja ökoloogiliselt puhtamatest paikadest Kreekas. Thessalonikist on head praamiühendused ka teistele Kreeka saartele.