Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki al 579€
10. mai 17:02
Bangkok
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsa lennupileteid talveks Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 579€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist märtsini 2024. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas ning toitlustamine lennukite pardal. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Vaata kõiki Turkish Airlines kampaaniapakkumisi SIIT.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Tais

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bangkokis või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST TAISSE

Tallinn - Bangkok - Tallinn alates 579€

Toome välja lennukuupäevad hinnavahemikus 579€-625€. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased