Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Antalyasse alates 136€
9. veebr 21:47

Pegasus ning Sunexpress pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Vahemere äärde, Türgi Rivierasse. Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Antalyasse on saadaval alates 136€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab suure valikuga päikseliseks puhkusreisiks alates veebruarist kuni aprillini, sealhulgas ka koolivaheajal.

Oleme allpool välja toonud võimaluse iseseisvalt broneerides saada nädalane puhkusreis koolivaheajal Antalyas kahele hinnaga 261€/inimene, sisaldades lennupileteid 26.02 - 04.03 166€ ja 7 ööd kaasaegses hotellis Orange Owl Hotel 95€ koos hommikusöökidega.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Majutuspakkumised Antalyas

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Antalyas või mujal Türgis, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 26.02-04.03 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kaasaegses hotellis maksab 7 ööks kokku 190€ ehk 95€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD ANTALYASSE

Tallinn - Antalya - Tallinn alates 136€

  • Lennupiletite saadavus on veebruaris-aprillis, sh koolivaheaeg
  • Kõik allpool väljatoodud otselennud on hinnaga kuni 170€
  • Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäited Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased