Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse alates 141€
2. sept 18:35
Thessaloniki
Rannapuhkus

Hetkel leiad suurepärase hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse on saadaval alates 141€ eest. Soodsate hindadega lennupileteid, ühe kiire ümberistumisega Riias, leiab reisimaks oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 158€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Thessalonikis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Thessalonikis või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.10-09.10 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Thessaloniki hotellis maksab 5 ööks kokku 325€ ehk 163€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn alates 141€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Thessaloniki (SKG), hinnad alates 158€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Toome välja vaid kõige soodsamad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 165€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased