Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maldiividele alates 571€
13. veebr 2023 19:56
Maldiivid
Rannapuhkus
Eksootika

Turkish Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Maldiividele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malesse on saadaval alates 571€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimiseks mais ja juunis. Lennupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas kuni 30kg, kui ka toitlustus lennukite pardal. Lennud on kõik ühe kiire ümberistumisega Istanbulis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Maldiividel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Maldiividel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.05-30.05 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Maldiivide kaasaegses ja rannaäärses hotellis maksab 8 ööks kokku 658€ ehk 329€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST MALDIIVIDELE

Tallinn - Male - Tallinn alates 571€

Toome allpool välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 670€. Saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud lennukuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased