Lennupiletid Helsingist USA Neitsisaartele al. 272€

Leidsime ühe huvitava pakkumise Kariibidele! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Puerto Rico pealinna San Juani on saadaval vaid 298€ eest ja saadavust leiab ainult septembris, ehk on kellelegi abiks. Meie leidsime vaid ühed lennukuupäevad nädalaseks puhkuseks Puerto Ricos. Lennufirmadeks erinevad Skyteami lennufirmad.

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee

Hotellid
Parima hinnaga hotellid Puerto Ricos leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST PUERTO RICOSSE

Tallinn-San Juan-Tallinn 298€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevaö või otsi need ise läbi Momondo.ee

lennukuupäevad

KLM ja Delta pakuvad hetkel väga soodsaid lennupileteid Helsingist USA Neitsisaartele. Edasi-tagasi piletite hind algab 272€, saadavust on (veidi kallimalt) aprillis-mais ja taas oktoobris 2018. Lennud toimuvad üle Amsterdami ja Atlanta. Minnes on vajalik ööbimine Atlantas, seetõttu on pikem vahepeatus isegi parem.
NB! Piletid on reisimiseks ainult käsipagasiga (kuni 12 kg) + arvutikott.

 
Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro väärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Helsingi – Saint Thomas – Helsingi al. 272€

Näidiskuupäevad:

Lennupiletid

Tegemist on näidiskuupäevadega, soodsaid kuupäevi on veelgi. Broneeri lennupiletid toodud linkide kaudu või katseta teisi kuupäevi Momondos.

Hotellid

 

 
Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.