Lennupiletid Riiast Sitsiiliasse 131€ (alates septembrist, k.a. aastavahetus)
30. aug 2017 09:32

Turkish Airlines pakub lennupileteid Riiast Etna jalamil asuvasse Cataniasse hinnaga 131€. Saadavust on juba alates septembri algusest kuni 2018. a. märtsi keskpaigani. Sitsiiliasse saab soodsalt lennata ka jõulude ja aastavahetuse ajal. Saadavus on mõõdukas. Lennud on ühe ümberistumisega Istanbulis, mis tulenevalt lennuplaanist võivad eri päevadel olla üsnagi erineva pikkusega. Turistiklassi reisijatele pakub Turkish Airlines tasuta öömaja, kui ümberistumise vältimatu pikkus ületab 10 h. Turkish Airlinesi piletite hinna sisse kuulub äraantav pagas ja heal tasemel toitlustamine.

ReisikindlustusReisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Riia – Catania - Riia 131€

Näidiskuupäevad:

Lennupiletid

Tegemist on näidiskuupäevadega. Saadavust on ka teistel päevadel. Broneeri lennupiletid toodud linkide kaudu või leia piletid endale sobivatel lennukuupäevadel Momondos.

Hotellid

Hotellide hindu Sitsiilias võrdle hinnavõrdlusportaalis Hotelscombined.

 

Autorent

Rentalcars koondab endas üle 750 erineva firma rendiautod ning leiab nende seast parima hinnaga auto! Vaata pakkumisi Rentalcars.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased