Lennupiletid sügisel British Airwaysiga Tallinnast Singapuri al. 459€

British Airways pakub hetkel vägagi hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Singapuri. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Tallinnast Singapuri algavad 459 eurost. Lennud on enamjaolt ühe ümberistumisega London Heathrow lennujaamas ning osad lennud, kus samal päeval Tallinn-Londoni lendu pole, on saadaval ühe lisaümberistumisega Helsingis. Hinnavahe on minimaalne. Ühtlasi on see lennupakkumine ka hea võimalus lennata British Airwaysi kahekordse A380 lennukitega, mis nende London-Singapuri liinil lendavad.

NB! Singapurist saab soodsalt edasi lennata erinevate odavlennufirmadega igalepoole Aasiasse. 

REISIKINDLUSTUS

PZU reisikindlustusega oled reisiüllatusteks valmis. PZU E-poes on reisikindlustus alati kuni 15% soodsamalt! Sõlmi leping PZU e-poes!

Tallinn-Singapur-Tallinn al. 459€

Soodsaimad lennud leiab üles Momondost või klikkises meie näidiskuupäevadel.

Näidiskuupäevad

12.09-25.09

26.09-02.10

26.09-09.10

03.10-16.10

10.10-30.10

17.10-30.10

Hotellipakkumised Singapuris

Öömaja Singapuris võrreldes muu Aasiaga pole kõige soodsamate killast, aga varakult ette broneerides võib leida vägagi häid pakkumisi. HotelsCombined.com hotellihindade võrdlusportaalist leiab üles pakkumised kõikidelt erinevatelt hotellibroneerimissaitidelt. Näiteks leiab legendaarse 5tärni hotelli Marina Bay Sands hotellitoa hinnaga 278€. 

 

Kõik odavad lennupiletid mugavalt ühelt lehel. Vaata soodsaid lennupakkumisi ning alusta oma reisi planeerimist siit
Lennupakkumised e-posti

Liitumisel saadetakse sulle kuni 3 korda nädalas uusi lennupakkumisi. Täpsemate pakkumiste reeglite määramiseks logi sisse ja tule lennupakkumiste leheküljele tagasi. Kui sul pole veel kasutajat siis esmalt registreeru kasutajaks.