Lennupiletid sügisel Tallinnast Bordeaux'sse 175€

Skyteami allianssi kuuluvad KLM ning Air France koostöös airBalticuga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Prantsusmaa ühte kuulsaimasse veinipiirkonda Bordeaux'i. Lennud on ühe kiire ümberistumisega kas siis Amsterdamis või Pariisis ning saadavust jagub novembrisse ja detsembrisse. Otsisime välja ka soodsa võimaluse veetmaks pikk nädalavahetus Bordeaux's.

Reisikindlustus Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust!

Pikk nädalavahetus Bordeaux's

Valisime näidiskuupäevadeks 25.11-28.11 (laupäev-teisipäev) ning otsisime välja hea hinnaga lennupilteid ning hotellipakkumise.

Lennupiletid hinnaga 175€ leiad SIIT

Öömajasoovitus Bordeaux's

Ibis Bordeaux Le Lac - Väga hea reitinguga Ibise hotell Le Laci järve kallastel. Vaata pakkumist siit

Leidub ka palju teisi hotellipakkumisi. Parima hinnaga hotellid leiad üles hotellihindade võrdlusportaalist HotelsCombined.ee

Tallinn-Bordeaux-Tallinn 175€

Toome välja näidiskuupäevad. Sama hinnaga lennupileteid leidub nii novembris kui detsembris. Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo

Autorent

Rentalcars koondab endas üle 750 erineva firma rendiautod ning leiab nende seast parima hinnaga auto! Vaata pakkumisi Rentalcars.com.