Lennupiletid Tallinnast Andamani saartele alates 593€
17. aug 2023 14:11
Andamani saared
Eksootika
Rannapuhkus

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupileteid külastamaks Andamani saari! LOT pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Mumbaisse - mugavad ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 410€ eest. Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lot.com.

Broneerides sinna juurde edasi-tagasi lennupiletid Mumbaist Port Blairi (otselennud) al 181€ eest, võid külastada ühel reisil mugavalt India läänerannikut ning eksootilisi Andamani saari vaid 593€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Mumbais või Andamani saartel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Indias siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

Advertisement

LENNUPILETID TALLINNAST ANDAMANI SAARTELE

Toome välja näidiskuupäevad LOT'iga Tallinnast Mumbaisse ning sinna juurde sobivad edasi-tagasi lennupiletid (otselennud) Andamani saartele.

Tallinn-Mumbai-Tallinn al 410€

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lot.com.

Mumbai-Port Blair-Mumbai al 181€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased