Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bilbaosse alates 150€
8. sept 11:22

Lufthansa koostöös SWISSi ja Brussels Airlinesiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Baskimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bilbaosse on saadaval alates 150€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab nii sügiseks kui talveks. Lendudel on üks ümberistumine Frankfurdis, Zürichis, Brüsselis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee. Kui soovid osta lennupiletid lennufirmalt kuskil 5-10€ võrra kallimalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com.

Rendiautode pakkumised Bilbao lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Bilbao lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Bilbaos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bilbaos või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus veetmaks Bilbaos pikk nädalavahetus (R-T) näidiskuupäevadel 03.11-07.11. Sarnase hinnaga hotellipakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kesklinna 4* kaasaegses hotellis maksab neljaks ööks kokku 385€ ehk 193€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST BASKIMAALE

Tallinn - Bilbao - Tallinn alates 150€

Soodsaimate lannupiletite ostmiseks:

  • Mine Lufthansa.com (hinnad alates 157€)
  • Sisesta huvipakkuv reisivahemik oma reisiks Tallinnast (TLL) - Bilbaosse (BIO).
  • Kui soovid lennupiletid soetada kuskil 5-10€ võrra soodsamalt, siis sisesta allpool olevad lennukuupäevad Momondosse ja hangi need mõnest reisibüroost.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased