Lennupiletid Tallinnast Lõuna-Prantsusmaale (Marseille või Toulouse) al 145€
29. mai 2023 15:52

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Prantsusmaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marseille'sse või Toulouse'i on saadaval alates 145€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab alates oktoobrist. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Frankfurdis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi momondo, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Toulouse'is või Marseilles, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST MARSEILLE'SSE

Tallinn - Marseille - Tallinn alates 172€

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi momondo. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

LENNUPILETID TALLINNAST TOULOUSE'I

Tallinn - Toulouse - Tallinn alates 145€

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi momondo. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased