Lennupiletid Tallinnast San Franciscosse alates 397€
24. okt 2022 16:50

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga hinnaga lennupileteid Californiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist San Franciscosse on saadaval alates 334€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni maini välja. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest üks ümberistumine Frankfurdis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Kõikidel väljaotsitud näidiskuupäevadel on lendude kellaajad sellised, et on võimalik leida mugavad lennuühendused Tallinnaga.

Näide:

Tallinn-Stockholm-Tallinn al 63€

14.03-29.03

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Californias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja San Franciscos või mujal Californias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST SAN FRANCISCOSSE

Stockholm-San Francisco-Stockholm alates 334€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased