Lennupiletid talvel Helsingist Austraaliasse alates 620€

Air China pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Helsingist Austraaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Sydneysse ning Melbourne on saadaval vaid alates 620€ eest. Saadavust leiab jaanuarist kuni aprillini. Lennud on kahe ümberistumisega, Stockholmis ning Pekingis. Kuna ümberistumised Pekingis on minnes pikad, siis on terve päev ka aega Pekingi külastamiseks. Transiitviisa saab lennujaamast tasuta.

Reisikindlustus Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Hotellid Austraalias

Parima hinnaga hotellipakkumised nii Sydneys kui Melbournes leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Helsingi-Melbourne-Helsingi alates 620€

Toome välja ainult mõned näidiskuupäevad. Saadavust on rohkemgi. Ostmiseks kliki meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel või otsi ise läbi Momondo

Septembri jooksul 5% boonuseid booking.com-ist Bonusway.ee kaudu kogud veebiostudelt raha tagasi. Kui liiitud selle lingi abil bonusway.ee/trip , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks veel ka 3 eurot tervitusboonust!

Helsingi-Sydney-Helsingi alates 629€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi ise läbi Momondo . Tõime välja näidiskuupäevad, aga saadavust on ka teistel kuupäevadel.