Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni al 128€
1. juuni 2023 16:13
Lissabon
Linnapuhkus

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni on saadaval alates 128€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leidub alates novembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Lissabonist saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka Portugali saartele - Assooridele ja Madeirale.

HOTELLIPAKKUMISED LISSABONIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 139€

Toome allpool välja valiku soodsaid lennukuupäevi hinnaga kuni 179€. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased