Lufthansa: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse al 95€

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel vägagi soodsa hinnaga lennupileteid Tallinnast Portosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 95€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni järgmise aasta juunini välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

NB! Portost saab huvi korral soodsalt (soodsaimad lennupiletid alates 40-60€) lennata ka Assooridele ning Madeirale.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Portos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Portos või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisvõimalusega toa väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis Abc Hotel Porto - Boavista kuueks ööks kahele vaid 320€ eest - lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 03.11-09.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST PORTUGALI

Tallinn-Porto-Tallinn alates 95€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.