Lufthansa: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sitsiiliasse alates 139€
1. dets 2021 12:51

Lufthansa pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 139€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates jaanuarist kuni märtsini. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või sisesta soovitud lennukuupäevad otse lennufirma kodulehele Lufthansa.com.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa kahele suurepäraste reitingutega hotellis XX Miglia nädalaks ajaks vaid 371€ eest (186€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Sobivad lennupiletid vahemikus 16.01-23.01 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 139€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirma käst, siis mine Lufthansa.com ja sisesta lennukuupäevad otsingusse.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased