Lufthansa Horvaatiasse: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Zagrebisse al 127€

Lufthansa pakub hetkel vägagi soodsa hinnaga lennupileteid Tallinnast Horvaatia pealinna Zagrebisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 127€ eest ning ohtralt hea hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni järgmise aasta juulini välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Zagrebis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Zagrebis või mujal Horvaatias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisvõimalusega toa väga heade reitingutega ja hea asukohaga majutusasutuses Rooms Lidija kuueks ööks kahele vaid 330€ eest - lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 04.11-10.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST ZAGREBISSE

Tallinn-Zagreb-Tallinn alates 127€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.