Lufthansa Kreekasse: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse al 159€

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Chalkidiki poolsaarele. Edasi-tagasi lennupiletid Thessalonikisse on saadaval al 159€ eest. Soodsaid lennupileteid leiab oktoobrist kuni järgmise aasta aprillini välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. või sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa kodulehele.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Chalkidiki poolsaarel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa Neos Marmarases kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Koukounari Studios seitsmeks ööks 365€ eest (183€/per person). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 14.10-21.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn al 159€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa kodulehele..