Lufthansa lennupiletid sügisel ja talvel Tallinnast Krabisse alates 500€


Lufthansa ning Austrian koostöös Bangkok Airwaysi ja Thai Airwaysiga pakuvad väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Lõuna-Tais asuvasse Krabisse! Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval hinnavahemikus 500€-550€ ning lendudel on enamjaolt kiired ümberistumised olenevalt siis lennufirmadest kas Frankfurdis või Viinis ja Bangkokis. Soodsaid lennukuupäevi leidub nii sügisel kui talvel.

Tõime välja näidiskuupäevad. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee või kasuta otselinke allpool.

Kui oled minemas Phuketi saarele, siis on sul võimalus teha ka eestikeelseid saaretrippe. Võta ühendust Jensiga, kes resideerub Phuketi saarel. Vaata Paradiisisaar.ee

10 päevane luksuslik puhkus Krabis

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks märtsis 10 päevane puhkus Ao Nangis. Valisime näidiskuupäevadeks ööbimise vahemikus 21.03-31.03 ja lennupiletid kuupäevadel 20.03-31.03 leiab hinnaga 504€ SIIT . Tegemist on näidispakkumisega, soodsa hinnaga lennupileteid ja ööbimist leiab ka teistel kuupäevadel.

Hotellipakkumised Krabil
Läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee leiab Krabi provintsis üle 1800 erineva majutusasutuse.

Meie soovitus:

LENNUPILETID TALLINNAST KRABISSE

Tallinn-Krabi-Tallinn alates 500€
Leidub erinevate ümberistumistega lende. Tihtipeale on kiirete ümberistumistega lennud vaid mõnevõrra kallimad. Osade lennupiletite puhul on minnes või tagasiteel 7h ümberistumine kas Viinis või Frankfurdis.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee