Lufthansa + TAP Portugal: lennupiletid juunikuus Tallinnast Assoori saartele al 253€

Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias

Hetkel võid kokku panna unustamatu reisi Tallinnast Assoori saartele! Saadaval on väga soodsad lennupiletid juunikuus Lufthansaga Tallinnast Lissaboni ! Edasi- tagasi lennupiletite hinnad algavad 193 eurost. Valikus on kaks väljalennu kuupäeva 12.06 või 19.06, tagasilennukuupäev on paindlik ning hind jääb samaks sõltumata kuupäeva valikust.

Sinna juurde saad sobitada TAP Portugali otselennud Lissabonist Ponta Delgadasse. Edasi- tagasi lennupiletite hinnad algavad 60 eurost ning soodsaid pakkumisi võid leida enamikel kuupäevadel.

Sobitades need kaks suurepärast pakkumist võid lennata juunikuus Tallinnast Assoori saartele hinnaga al 253€
Piletiteni jõudmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles läbi momondo.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro äärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellid:

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Lissabonis või Assooridel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Parimate pakkumiste leidmiseks tee hotellibroneering võimalikult varakult!

Tallinn- Lissabon- Tallinn al 193€

Soodsad lennupiletid juunis leiad lennates Tallinnast välja 12.06 või 19.06, tagasilennu kuupäeva võid juba valida enda soovi kohaselt (hind jääb samaks).

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo.

Lissabon- Ponta Delgada- Lissabon al 60€


Soodsaid lennukuupäevi on saadaval ohtralt, endale sobivaid kontrolli läbi momondo

Näidis

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.