Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marokosse alates 186€
19. dets 2022 19:14

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Atlandi ookeani rannikulinna Casablancasse on saadaval alates 186€ eest. Soodsa hinnaga ja kiirete ümberistumisega lennupileteid on saadaval alates jaanuarist kuni märtsini 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirmalt Lufthansa.com kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Marokos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Casablancas või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Casablancas näidiskuupäevadel 28.01-29.01 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Casablanca kaasaegses 4* hotellis maksab 1 ööks kokku 77€ ehk 39€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn alates 186€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Casablanca (CMN), hinnad alates 202€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased