Norwegiani otselennud Tallinnast Stockholmi vaid 10€, edasi-tagasi lennupiletid 42€

Norwegian pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Stockholmi. Lennupiletite hinnad on saadaval vaid 10€ eest ning edasi-tagasi lennupiletite hinnad 42€. Saadavus on suurepärane alates novembri lõpust kuni märtsi lõpuni välja. Samuti leiab ohtralt variante veetmaks Stockholmis pikk nädalavahetus või miks mitte ka aastavahetus ja talvine koolivaheaeg. Lisaks tasub kaaluda ka variante tulemaks tagasi Tallinna lennuki asemel hoopis mõne laevakruiisiga.

Mainime lisaks ka ära, et Stockholmist leiab tihtipeale väga hea hinnaga lennupileteid nii Aasiasse kui Põhja-Ameerikasse.

Hotellipakkumised Stockholmis
Parima hinnaga majutuse Stockholmis leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

Toome välja mõned näidishinnad hotellipakkumistele veetmaks Stockholmist pikk nädalavahetus (N-P ehk 3 ööd). Leidub ka soodsama hinnaga hotelle aga meie valikus olevad hotellid asuvad Stockholmi kesklinnas ning on hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Soodsama hinnaklassiga hotellisoovitus on tuba kahele väga heade reitingutega STF Gardet Hotel & Hostel nimelises majutusasutuses kus tuba kolmeks ööks maksab 206€. Lisainfo ja broneerimine

Luksuslik variant Stockholmi kesklinnas:

LENNUPILETID TALLINNAST STOCKHOLMI

Tallinn - Stockholm 10€

Tallinn-Stockholm-Tallinn 42€