Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Kreetale alates 121€
20. juuni 2022 16:13

Norwegian pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suvel Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Kreetale on saadaval alates 121€ eest. Soodsa hinna ja hea kuupäevavalikuga otselennud on saadaval vahemikus juuli kuni september. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allpool meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kreeta saarel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kreetal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 03.08-09.08 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles hotellis maksab 6 ööks kokku 606€ ehk 303€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD HELSINGIST KREETA SAARELE

Helsingi-Chania-Helsingi alates 121€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 161€. Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased