Otselennud: edasi-tagasi lennupiletid Riiast Alicantesse al 53€

Hetkel leiad hea hinnaga lennupiletid Alicantesse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast on saadaval 53€ eest ning vähem kui sajaeuroseid lennupileteid leiab augustis-septembris . Tegemist on otselendudega. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Alicantes

Praegu leida väga hea hinnaga hotellipakkumisi Alicantes. Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali momondo.ee.

  • Näiteks võid leida toa kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Eurostars Centrum Alicante neljaks ööks kahele külastajale 320€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 06.09-10.09 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID RIIAST ALICANTESSE

Riia-Alicante-Riia al 53€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi skyscanneri.