Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Münchenisse alates 73€
7. nov 2022 11:49

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Baierimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Münchenisse on saadaval alates 73€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab väga hea kuupäevavalikuga jaanuarist oktoobrini 2023. Sealhulgas toome allpool välja lennupiletid reisimaks soodsalt Münchenisse ka tuleva aasta Oktoberfesti (26.september kuni 3.oktoober) ning sügisese koolivaheaja ajal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega sihtkohti Trip.ee lehelt SIIT.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Münchenis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Münchenis või Alpi regioonis, siis soovitame parima hinnaga majutuse otsimiseks kasutada majutushindade hinnavõrdlusportaali Momondo.ee

OTSELENNUD TALLINNAST MÜNCHENISSE

Tallinn-München-Tallinn alates 73€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - München (MUC), hinnad alates 89€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitame broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased