Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Berliini alates 45€
15. märts 17:05
Berliin
Linnapuhkus

Ryanair pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Saksamaa pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Berliini on saadaval alates 45€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates aprillist kuni septembrini, nii lühikeseks linnareisiks kui ka pikemaks Saksamaa külastuseks. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel soodsatel näidiskuupäevadel.

HOTELLIPAKKUMISED BERLIINIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Berliinis või mujal Saksamaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.08-29.08 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Berliini kesklinna hotellis maksab 7 ööks kokku 726€ ehk 363€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD BERLIINI

Tallinn - Berliin - Tallinn alates 45€

Toome välja kõige soodsamad lennupiletid aprillist septembrini, hinnaga kuni 95€. Hea saadavus on ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga piletid leiab läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased