Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kiievisse alates 50€

Odavlennufirma Wizzair pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Ukraina pealinna Kiievisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 50€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab valdavalt novembriks. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kiievis

Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks lühipuhkus Kiievis (N-T). Valisime näidiskuupäevadeks 25.11-30.11 ja sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

LENNUPILETID TALLINNAST KIIEVISSE

Tallinn-Kiiev-Tallinn alates 50€

Toome välja vaid näidiskuupäevad. Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.