Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Küprosele alates 68€
9. nov 2022 19:45

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Küprosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Paphose lennujaama on saadaval alates 68€ eest. Soodsa hinnaga otselennud toome allpool näidiskuupäevadena välja novembrist jaanuarini 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Küprosel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Küprosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.01-19.01 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Paphose kaasaegses 4* hotellis maksab 7 ööks kokku 409€ ehk 205€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST KÜPROSELE

Tallinn-Paphos-Tallinn alates 68€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased