Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maltale alates 69€
14. nov 2022 21:22
Malta
Jõulud/Aastavahetus

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Vahemere saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maltale on saadaval alates 69€ eest. Soodsa hinnaga otselende toome allpool näidiskuupäevadena välja novembrist jaanuarini, sealhulgas mõnevõrra kallimalt on saadaval ka jõulude ja aastavahetuse periood. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Maltal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Maltal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.01-21.01 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Malta kaasaegses majutuses maksab nädalaks ajaks kokku 560€ ehk 280€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST MALTALE

Tallinn-Malta-Tallinn alates 69€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased