Otselennud: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi al 98€

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga lennupileteid Pariisi. Edasi-tagasi lennupiletid leiab üles 98€ eest. Saadaval on ohtralt soodsaid lennukuupäevi sügiseks ja talveks. Tegemist on otselendudega. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles airbaltic.com. Valikus on ka ohtralt lennukuupäevi veetmaks nädalavahetus Pariisis (R-E)

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 29.10-01.11. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

LENNUPILETID TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis-Tallinn alates 98€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Skyscanneri. Meie soovitus on minna airbaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.