Otselennud suveks: edasi-tagasi lennupiletid Riiast Santorinile alates 68€

Hetkel leiad hea hinnaga lennupiletid suveks Santorinile. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast on saadaval 68€ eest ning vähem kui sajaeuroseid lennupileteid leiab terveks suveks . Tegemist on otselendudega. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Santorinil

Praegu leida väga hea hinnaga hotellipakkumisi Santorinil. Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali momondo.ee.

  • Näiteks võid leida toa kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Villa Anemomilos nädalaks ajaks kahele külastajale 427€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 26.06-03.07 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

LENNUPILETID RIIAST SANTORINILE

Riia-Santorini-Riia al 68€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi skyscanneri.