Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi al 29€, üheotsa piletid al 14€
1. juuni 2023 18:04

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Rootsi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi on saadaval alates 29€ eest, üheotsa piletid al 14€ eest. Ohtralt soodsa hinnaga lennukuupäevi leiab terveks suveks. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Stockholmis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Stockholmis või mujal Rootsis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST STOCKHOLMI

Tallinn - Stockholm al 14€

NÄIDE:

01.08

Stockholm - Tallinn al 14€

NÄIDE:

06.05

Tallinn - Stockholm - Tallinn alates 29€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadaval on ohtralt ka teisi soodsa hinnaga lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased