Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast ookeaniäärsesse Agadiri alates 169€
13. mai 19:31
AgadirMaroko
Rannapuhkus

SAS pakub hetkel väga hea hinnaga mugavaid lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Atlandi ookeani äärsesse Agadiri on saadaval alates 169€ eest. Lennud on ühe kiire ümberistumisega Stockholmis.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED MAROKOS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Agadiris või mujal Marokos, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 23.11-30.11 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele rannaäärses mugavustega 4* hotellis maksab 7 ööks kokku 618€ ehk 309€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID MAROKOSSE

Tallinn - Agadir - Tallinn alates 169€

  • Soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimiseks novembris
  • Lennud on ühe kiire ümberistumisega Stockholmis
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles Skyscannerist

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased