Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Antalyasse alates 157€
6. dets 2023 19:31
AntalyaTürgi
Jõulud/Aastavahetus

Pegasus ning Sunexpress pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Vahemere äärde, Türgi Rivierasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Antalyasse on saadaval alates 157€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab suure valikuga päikseliseks puhkusreisiks vahemikus detsember-mai, sealhulgas ka jõulud ja aastavahetus.

Oleme allpool välja toonud võimaluse iseseisvalt broneerides saada nädalane puhkusreis Antalyas kahele hinnaga 326€/inimene, sisaldades 08.03 - 15.03 lennupileteid ja 7 ööd Golden Orange Hotel hotellis koos hommikusöökidega.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Antalya lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Antalyas

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Antalyas või mujal Türgis, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 08.03-15.03 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga tuba kahele selles rannaäärses kaasaegses välibasseiniga hotellis maksab 7 ööks kokku 315€ ehk 158€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD ANTALYASSE

Tallinn - Antalya - Tallinn alates 157€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus detsember-mai
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Saadavus ka reisimiseks jõulude ja aastavahetuse veetmiseks
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud kuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 232€
  • Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel ning soodsaima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondo.ee:

NÄDALANE PUHKUS ANTALYAS

Broneerides iseseisvalt nii lennupiletid kui hotelli Antalyas, saab kahekesi reisides nädalase puhkuse kätte vaid 326€ eest.

HIND KOKKU 326€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased