Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hurghadasse alates 194€
7. sept 2023 19:35
HurghadaEgiptus
Rannapuhkus

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Egiptusesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hurghadasse on saadaval alates 194€ eest. Leidub lende, kus on mõlemal suunal üks ümberistumine, seejuures tagasiteel pikem päevane ümberistumine Zürichis, mis annab hea võimaluse Šveitsi suurlinnaga tutvumiseks. Aga leidub ka mõlemal suunal ühe või kahe kiire ümberistumisega lende. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on lennupiletid broneerida otse Lufthansa.com kodulehelt, hinnad alates 215€.

Oleme allpool välja toonud võimaluse iseseisvalt broneerides saada puhkusreis Hurghadas kahele hinnaga 320€/inimene, sisaldades 05.11 - 12.11 lennupileteid ja 7 ööd Moon Beach Suites 4 tärniga hotellis koos hommiku- ja õhtusöökidega.

Transfeerid Hurghada lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Hurghada lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Hurghadas

Parima hinnaga hotellipakkumised Hurghadas ja mujal Egiptuses leiad üles majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 05.11-12.11 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles välibasseiniga ja rannaäärses 4* hotellis maksab 7 ööks kokku 252€ ehk 126€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommiku - ja õhtusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID EGIPTUSESSE

Tallinn - Hurghada - Tallinn alates 194€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 240€.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased