Puhka Mauritiusel! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mauritiusele alates 459€ (k.a jõulud ja aastavahetus!)

Pakkumine läbi!

Õnnitleme neid kes sellise hinnaga piletid endale said. Sellise hinnaga lennupiletid olid müügil kahjuks vaid väga lühikest aega.

Otsid põnevad sihtkohta kus veeta jõulud ja aastavahetus või talvepuhkus? Kenya Airways pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Amsterdamist Mauritiusele. Edasi-tagasi lennupiletid Amsterdamist Mauritiusele on saadaval vaid 320€ eest ning saadavus on suurepärane vahemikus oktoober 2018-september 2019. Kellaajaliselt sobivad lennud Tallinnast Amsterdami nii Finnairi kui vahel ka Lufthansa ja airBalticuga. Kombineerides lennupiletid Tallinnast Amsterdami ning Amsterdamist Mauritiusele saab soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mauritiusele kätte vaid 459€ eest.

Kenya Airwaysi lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Lennud on ühe ümberistumisega Nairobis.

NB! Soovitame huvilistel kiirustada, sest sellise hinnaga lennupileteid kauaks ei jätku (eriti jõuludeks ja aastavahetuseks!)

Lennud Amsterdamist toimuvad neljapäeviti, laupäeviti ning pühapäeviti ja tagasilennud Mauritiuselt Amsterdami neljapäeviti ja pühapäeviti. Kui sa allpool olevast kuupäevavalikust endale sobivaid pileteid ei leia, siis otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

Esmalt toome välja valiku soodsatest lennupiletitest veetmaks jõulud ja aastavahetus Mauritiusel:
Lennupiletite ostmiseks Tallinnast Mauritiusele tuleb eraldi soetada nii lennupiletid Tallinnast Amsterdami kui Amsterdamist Mauritiusele.

    Lennupiletid jõuludeks ja aastavahetuseks:

Lennupiletid Tallinnast Amsterdami
Sobivaid lennupileteid pakuvad nii Finnair, Lufthansa kui vahel ka airBaltic. Lennupiletid Tallinnast Amsterdami endale sobivatel lennukuupäevadel leiad üles läbi Momondo.ee

Tallinn-Amsterdam-Tallinn alates 139€

Näide:

Amsterdam-Mauritius-Amsterdam 320€

Saadavus on suurepärane, toome vaid mõned näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

Hotellipakkumised Mauritiusel
Hea hinnaga majutuse Mauritiuse saarel leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.