Puhka talvel Keralas! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kochisse alates 443€

Hetkel on leitavad väga hea hinnaga lennupiletid Tallinnast India edelaosas asuvasse Kerala osariiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kochisse on saadaval vaid 443€ eest. Lennufirmadeks, KLM, Oman Air ning Air India. Lennupiletite hinna sees nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Avastamist Kerala piirkonnas on küll ja veel. Näiteks asuvad Keralas nii mägine teeistanduspiirkond Munnari kandis, suurepärased liivarannad Varkalas kui ka kuulsad Kerala backwaters'id.

Soodsa hinnaga lennupileteid leiab detsembri lõpust kuni aprillini välja ning saadavus on suurepärane. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

Tegemist pole kindlasti mitte kõige mugavamate lennupiletitega. Tsiteerime kasutajat improved'it :
Sobib ideaalselt lendamist armastavale inimesele. Põhimõtteliselt saab selle raha eest siiski seitse lendu, pluss põnevaid 6-tunniseid vahemaandumisi.

NB! Võib juhtuda, et klikkides meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel on hinnad tunduvalt kõrgemad. Probleemi lahendamiseks tühjenda cache ning mine Momondo.ee ja sisesta endale sobivad lennukuupäevad uuesti.

Reisikindlustus Swedbanki kuldkaardiga

Hotellid
Parima hinnaga hotellipakkumised igale maitsele leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST INDIASSE

Tallinn-Kochi-Tallinn alates 443€

Leidub erinevate ümberistumistega lende. Üldjuhul on kiiremate ümberistumistega lennud kuskil 1-2€ võrra kallimad.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee