Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marokosse alates 182€
8. jaan 18:05

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Atlandi ookeani rannikulinna Casablancasse ning Marrakechi on saadaval alates 182€ eest. Soodsa hinnaga ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid toome teieni reisimaks jaanuarist kuni märtsini 2023. Toome välja ka open-jaw variandi ehk alustada reisi ühest linnast ning tagasi lennata teisest, kõik kokku hinnaga alates 208€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirmalt Lufthansa.com kodulehelt.

Hotellipakkumised Marokos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Marrakechis näidiskuupäevadel 14.02-15.02 (1 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles majutuses maksab 1 ööks kokku 40€ ehk 20€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn alates 182€

Kõik allpool välja toodud lennupiletid on hinnaga kuni 216€.

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 212€

LENNUPILETID

Tallinn-Casablanca // Marrakech-Tallinn alates 208€

LENNUPILETID

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased