Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Barbadosele vaid 597€
8. juuni 19:55
Barbados
Rannapuhkus
Eksootika

KLM pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kariibidele. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Barbadosele on saadaval 597€ eest. Soodsa hinna ja kiirete ümberistumistega lennupileteid leiab oktoobrist kuni veebruarini. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Barbadosel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 03.11-14.11 (11 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga stuudiokorter kahele selles Barbadose mereranna lähedal asuvas majutuses, kus on ilusad vaated ja päevitusterass koos basseiniga, maksab 11 ööks kokku 1184€ ehk 592€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID BARBADOSELE

Riia - Bridgetown - Riia alates 597€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased