Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gran Canariale alates 221€
7. dets 2023 21:52

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gran Canariale on saadaval alates 221€ eest. Ühe kiire ümberistumisega soodsaid lennupileteid leiab hea valikuga alates detsembrist kuni hilissügiseni 2024.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Gran Canarial

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 05.09-17.09 (12 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga apartment kahele selles kaasaegses mugavuste ja välibasseinidega majutuskompleksis maksab 12 ööks kokku 861€ ehk 431€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID GRAN CANARIALE

Tallinn - Gran Canaria - Tallinn alates 221€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus detsember-oktoober
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud kuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 325€
  • Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel
  • Soodsaima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased