Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kanaaridele alates 240€
28. okt 2022 19:21
FuerteventuraKanaari saared
Jõulud/Aastavahetus

Lufthansa ja Swiss pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventura saarele on saadaval alates 240€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist jaanuarini. Lendudel on üks kiire ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 245€.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Kanaaridel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Fuerteventural või mõnel muul Kanaari saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 28.11-04.12 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Fuerteventura hotellis maksab 6 ööks kokku 569€ ehk 285€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST KANAARIDELE

Tallinn-Fuerteventura-Tallinn alates 240€

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome teieni kõige soodsamad näidiskuupäevad vahemikus november kuni jaanuar, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 350€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased