Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Albaaniasse alates 140€
9. märts 20:06
TiranaAlbaania
Linnapuhkus
Rannapuhkus

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Albaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Tiranasse on saadaval alates 140€ eest. Soodsa hinnaga ühe mugava ümberistumisega lennupileteid leiab märtsist oktoobrini. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt vaid mõnevõrra kallimalt.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

HOTELLIPAKKUMISED ALBAANIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Albaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Velipoje rannakuurortis näidiskuupäevadel 21.06-29.06 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles 5* välibasseiniga hotellis maksab 8 ööks kokku 576€ ehk 288€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID ALBAANIASSE

Riia - Tirana - Riia alates 140€

Leidub erinevate kellaaegade ja ümberistumistega lende:

Toome välja soodsaimad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 180€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel allpool väljatoodud kuudel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased