Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse alates 155€
30. jaan 2023 20:34
Dubrovnik
Rannapuhkus
Linnapuhkus

LOT pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Horvaatiasse rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubrovnikusse on saadaval alates 155€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkuseks kevadel aprillist juunini. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Varssavis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on minna otse lennufirma LOT.com kodulehele ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

HOTELLIPAKKUMISED DUBROVNIKUS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dubrovnikus või mujal Horvaatias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 20.05-25.05 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega merevaate ja rõduga tuba kahele selles rannaäärses hotellis maksab 5 ööks kokku 621€ ehk 311€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST DUBROVNIKUSSE

Tallinn-Dubrovnik-Tallinn alates 155€

Toome allpool välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 180€. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on minna lennufirma LOT.com kodulehele ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased