Qatar Airways: edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Bangkokki 422€

Qatar Airways pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Helsingist Taisse. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Bangkokki algavad 422 eurost ja saadaval on ohtralt soodsaid lennukuupäevi terveks sügiseks ja talveks. Kõikidel väljaotsitud lennukuupäevadel on leitav mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega mugav lendude kombinatsioon. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine. Lendude kellaajad on soodsad laevaga Tallinnast Helsingisse reisimiseks. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee või kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

Bangkokist saab soodsalt edasi lennata erinevate (odav)lennufirmadega nii erinevatesse sihtkohtadesse Tais kui mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee

Hotellipakkumised Tais
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID HELSINGIST BANGKOKKI

Helsingi- Bangkok- Helsingi alates 422€

Piletite ostmiseks ning otsimiseks kliki näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee