Qatar Airways: edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Uus-Meremaale alates 1011€
25. apr 2023 19:01
Uus-Meremaa
Eksootika

Maailma parim lennufirma Qatar Airways pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Uus-Meremaale. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Aucklandi on saadaval 1011€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab oktoobris-novembris ning veebruaris-märtsis Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Dohas. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Huvi korral saab mõistlike hindadega Aucklandist edasi lennata ka Cooki saartele (RAR - Rarotonga), Fidžile (NAN - Nadi) ja Samoale (APW - Apia).

Hotellipakkumised Uus-Meremaal

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Uus-Meremaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com.

LENNUPILETID HELSINGIST UUS-MEREMAALE

Helsingi-Auckland-Helsingi alates 1011€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 1100€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Ulatuslik reisikindlustus, tasuta sissepääs lennujaamade ootesaalidesse:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased