Ryanairi otselennud kevadel Riiast Burgasesse 108€. Lennupiletid+7ööd väga heas stuudiokorteris kokku vaid 179€

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid kevadel otselendudele Riiast Burgasesse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 108€ eest ning saadavust on aprillis-mais ohtralt. Lennud toimuvad teisipäeviti ja laupäeviti. Hetkel varakult ette broneerides võib leida suurepärase hinnaga majutust läbi HotelsCombinedi näiteks Burgasest vaid paarikümne kilomeetri kaugusel asuvas Sunny Beachil. Burgas on üks Bulgaaria tuntuimatest Musta mere äärsetest kuurortlinnadest.

Ilmast Burgases - Päevasel ajal võib aprilli lõpus temperatuur kerkida isegi 25 kraadini, keskmine jääb 20 kraadi ümber. Mais on juba ilm suvisem.

Reisikindlustus
Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Nädalane puhkus Bulgaarias 179€

Valisime näidiskuupäevadeks 28.04-05.05.2018 aga sarnase hinnaga(108€) lennupileteid ja hotelle, mis me välja toome on saadaval ka teistel kuupäevadel. Lennupiletid soeta läbi Momondo ning parima hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Hotellipakkumine Sunny Beachil
Sunny Beach asub Burgasest kuskil 30km kaugusel aga seal on tunduvalt etem hotellide valik.

Summer Breeze Apartments Sunny Beach - Suurepärase reitinguga (Bookingus 8.3/10) stuudiokorter kahele maksab nädalaks ajaks vaid 141€. Vaata pakkumist siit

Vaata hotellipakkumisi Sunny Beachil SIIT
Vaata hotellipakkumisi Burgases SIIT

Riia-Burgas-Riia alates 108€

NB! Osadel lendudel näitab lennu pikkuseks üle 14h, mis on Ryanairi enda sisemine viga. Tegelikkuses on lennu pikkus 2h40min.
Lennupiletite ostmiseks kliki meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo . Juunis on lennupiletite hinnad kuskil 130-140€ vahel.