SAS aprillis- mais: Tallinn- Mallorca- Tallinn al 163€


Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias

Hetkel on saadaval väga soodsad lennupiletid SAS'iga Tallinnast Mallorcale! Edasi- tagasi lennupiletite hinnad al 163€. Saadaval valik lennukuupäevi aprillis- mais! Piletiteni jõudmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles läbi momondo.
NB: mitmete lennukuupäevade puhul toimub ühel suunal pikem ümberistumine (~6h). Väljaotsitud näidiskuupäevad ei eelda ühtegi ööbimist lennusegmentide vahel!

Momondo kuvab esmajärjekorras kehvade ümberistumistega pileteid, et leida mugavalt üles parimad ümberistumised, optimeeri maksimaalset lennu kestvust momondos, nagu näidatud alloleval pildil:

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro äärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellid:

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Parimate pakkumiste saamiseks tee hotellibroneering võimalikult varakul. Järgnevalt mõned soodsad leiud:

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.

Tallinn- Palma- Tallinn al 163€

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo.