trip-krainetrip-ukraine-dark

Saudi Arabian Airlines Colombosse, Mumbaisse või Dhakasse al 286 eur

Saudi Arabian Airlines´i (ilmselt vea)hind Sri Lankale (Colombo), Indiasse (Mumbai) ja Bangladeshi (Dhaka) al 283 eurost.

Alguspunktiks Pariis või Rooma, vähestel kuupäevadel olevat saada ka Londonist.

http://www.holidaypirates.com/france/errorfare-rome-paris-colombo-286-roundtrip-including-taxes#comment-1891

Näiteks on saadaval ka pileteid Lihavõttepühade perioodiks märtsi lõpus - aprilli alguses (Pariis-Colombo edasi-tagasi 338 eur).

Lennuajad küll pikavõitu.

UPDATE: pileteid on ilusti saada veel ka augustiks ja septembriks. Kui neil ongi sellised hinnad, siis ehk saab nendega ka oma järgmise sügise puhkust planeerida:)

Siit otsides on hinnad veelgi soodsamad: http://www.saudiairlines.com

Huvi pärast vaatasin sama pakkumist www.saudiairlines.com ja sealt saab pileteid isegi veel odavamalt - ei lisandu Expedia broneerimistasu jms. Igatahes kuigi mul piletid juba ostetud, siis samadeks kuupäevadeks oleks otse ostes saanud ca 15 eurot odavamalt. Kuigi hind on niigi hea muidugi.

Kui olla kuupäevade osas paindlik, saab väga odava hinna.

Roomast saab 308. euroga ka Addis Ababasse ja 337. euroga Johannesburgi.

Aga ärge unustage, et Saudia on "kuiv" lennuliin!

Tere Andke nõu, kuidas saab odavalt Pariisi ja tagasi 18.12.12-07.01.13, sõit läheb sealt edasi Colombosse?

FRA, ma kahtlustan, et Pariisi jõudmiseks kulub oma 200 euri vähemalt jõulude paiku. Alla selle ei paista saavat isegi kui kombineerida erinevaid transpordivahendeid. Nt ainuüksi rongipilet Brüsselist või Amsterdamist Pariisi maksab edasi-tagasi ca 60 eurot (pikalt ette ostes).

Pane mingi summa, mida oleksid nõus välja käima - ja siis juba saad vaadata, mis vahendiga liigud (laevaga Helsinki, bussiga Riiga, rongiga, lennukiga otse Pariisi vms).

Meil minek märtsis ja mu Eestis elav sõbranna tuleb kõigepealt Brüsselisse, siit liigume koos Pariisi (rongiga ca 1,5 h).

Tere Arvan, et 100 euri nägu on max

FRA, ma kardan, et jõulude paiku on 100 eur vähevõitu. Kõne alla saab tulla mingi bussidega sõitmise versioon + Ryanair (ilmslet Riiast).

Anna siis teada, kuidas asjad kujunevad.

Hei!

Kallid kogenud rännumehed,kas keegi viitsiks mulle puust ja punaseks selgeks teha kuidas selliseid lende bronnida?Kui teie poolt pakutavatele linkidele lähen siis kas sealt peab nö manuaalselt kõik kuupäevad läbi otsima,et leida neid kp millel soodus hinnad? Nii tahaks seda ülihead pakkumist ära kasutada! Suur-suur äitäh teile!

Liisa,

üldiselt peab kuupäevi enam-vähem teadma. Vähemalt kuud, millal minna soovid.

Selle pakkumise puhul on Sul vist kõige lihtsam ja soodsam otsida otse Saudia kodukalt (vt ülal minu poolt viidatud). Seal sisestad mingeid eeldatavaid kuupäevi, kui saad puhkusele minna. Ja siis lisad, et oled kuupäevade osas paindlik (flexible). Saad tabeli erinevate kuupäevadega ja saad valida sobivama, vajadusel saad otsingut muuta jne.

Üldiselt eeldab sooduspakkumiste kasutamine suurt paindlikkust ja kiiret mõtlemist ning otsustamist. Proovi ja kui veel abi vajad, siis kirjuta veel, mis mure tekib. Püüame ikka aidata:)

Mul näiteks reeglina erilist paindlikkust pole, töö selline, et puhata saab kindlatel ajavahemikel. Sellest tulenevalt nt sellelgi pakkumisel ei saanud kõige odavamat hinda võtta (paar päeva juurde ja oleks ca 40 euri säästnud), kuid saadud hind 338 euri rahuldas mind ikkagi:)

Teretere,

Sain ka siis selle soodsa pileti Pariisist Colombosse, vahepeatusega Saudi Araabias. Minnes Jeddah ja tulles Riyadh. Olen siin vanematest postitustest lugenud, et Saudi Araabiasse suhteliselt keeruline sisse saada. Kas see kehtib ka riiki transiitmaana kasutamisel ? Kas on vaja taotleda viisa, isegi kui viibin seal lennujaamas rahvusvahelisel alal, kuni lend väljub? Kui jah, siis kus seda teha saab? Vabandage mu võhiklikkust, pole kunagi läbi taoliste maade reisinud :) Ja ega kellelgi 6-20 veebr sama reis planeeritud pole ?

Tänud ette, Ivar

Jazzukas,

Minu infootsing näitas, et kui oled Saudi lennujaamas kuni 18 tundi (ja muidugi lennujaamast välja ei lähe), siis transiitviisat ega mingit muud viisat tarvis ei ole. Meie lendudel on Jeddah´s ooteaeg esimesel korral ca 5 h, teisel korral ca 8 h. Palju muidugi, kuid eks see soodsate piletitega olegi alati nii.

Muidugi kahju, et välja minna ei saa. Kuid esiteks on meie peatused pimedal ajal, siis vist niikuinii ei läheks. Ja teiseks - kaks omaette reisivat naist Saudi viisat vist ei saakski:)

Tere,

Mul on probleem broneerimisega. Tahame kahekesi Colombcce minna Pariisist. Esiteks ta ütleb broneeringu tegemisel sellise punase kirja: The on hold expiration date for your trip has changed. Ja siis kui ma sisestan krediitkaardi andmed, ütleb, et ei saa sealt andmeid vms kätte:( kaardi tegin sebi kodukal selle virtuaalkaardi. Reisikuupäevad valisin 9.03.-28.03.

Ehk oskate aidata:)

Tere!

Minul oli broneerides täpselt sama jama. Mul on LHV Mastercard. Olin ka pangapreilidega ja lõpuks kaardiosakonnaga ühenduses, aga nemad ütlesid, et nemad tehingut ei näe ega saa seega aidata, mis tähendab, et probleem oli kusagil saudide lehel. Jäigi broneerimata ja seekord jääb Sri Lankale minemata.

Head!

Mina ostsin piletid Expedia.fr-st Nordea MasterCardiga. Toimis tõrgeteta.

Kui ei toimi otse Saudia lehel, proovige Expedia kaudu.

Pileteid on tänase seisuga täiesti saadaval (ma kaldun arvama, et tegemist ikkagi ei ole veahinnaga).

Pikendasin ka siinse "kuulutuse" kehtivusaja, las olla aktuaalne, kuna pileteid saab ju jätkuvalt.

Tundub, et Sri Lanka valitsus on 1. jaanuarist 2012 oma viisatingimusi muutnud. Lähemalt siit:

http://www.estravel.ee/static/services/visa/conditions/viisatingimused.php?country=lk

Jazzukas,

selles osas on Sul täiesti õigus - Sri Lankale reisimiseks on vajalik ETA luba, mille saab ära teha internetis väikese tasu eest valitsuse ametlikul lehel http://www.eta.gov.lk

Saudi viisat lennujaamas viibides muidugi vaja ei ole, nagu enne kirjutasin.

Head reisi kõigile!

Enam vist ei saa nii odavalt ?

Jazzukas, vt pln postkasti. saatsin sõnumi.