Singapore Airlinesi soodukas Filipiinidele! Lennupiletid talvel Stockholmist Cebusse ja Manilasse alates 408€

Maailma parim lennufirma Singapore Airlines koostöös Silk Airiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Stockholmist Filipiinidele. Valikus on lennupiletid nii pealinna Manilasse kui Cebusse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 408€ eest ning saadavust leiab novembrist kuni aprilli alguseni. Samuti on võimalik alustada oma reisi näiteks Manilast ning tagasilend teha Cebust. Soodsad lennupiletid leiad üles allolevate otselinkide kaudu või kontrollides endale sobivaid läbi Momondo.ee

Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal.

Filipiinide siselennud on erinevate (odav)lennufirmadega vägagi soodsad. Uudisena ka niipalju, et alates sügisest peaks jälle avatama Boracay paradiisisaar.

Tallinnast Stockholmi saab otse Tallinnast nii Nordicaga kellel on pagas hinnas ning airBalticuga, kellel pagasit soodsaima hinnaga lennupileti hinnas pole. Hetkel on mõlemal lennufirmal käimas kampaania. Vaata Nordica pakkumisi Stockholmi SIIT ja airBalticu pakkumisi Stockholmi SIIT

Hotellipakkumised
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID STOCKHOLMIST FILIPIINIDELE

Stockholm-Manila-Stockholm alates 416€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Stockholm-Cebu-Stockholm alates 408€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

OPEN-JAW VARIANDID

Alusta oma reisi ühest sihtkohast ning tee tagasilend teisest linnast. Cebu ja Manila vahel võib erinevate lennufirmade kampaaniate ajal saada lennupiletid kätte vaid 20€ eest. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb minna Momondo.ee ning kasutada mitu-linna otsingut. Tõime allpool välja vaid näidiskuupäevad, saadavust on ka teistel kuupäevadel.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee